Multimedialna ekspozycja McDonalds już w tę niedzielę w Kutnie!

KONTAKT

Kutno - Dodane przez paulina.krupa (osoba prywatna) -

Multimedialna ekspozycja McDonalds już w tę niedzielę w Kutnie!

Pełna treść ogłoszenia Multimedialna ekspozycja McDonalds już w tę niedzielę w Kutnie!

W ramach kampanii Nasze Produkty, Twoje Pytania rusza druga edycja roadshow McDonalds. Firma zaprasza na wyjątkową, multimedialną ekspozycję poświęconą swoim produktom. Dzięki interaktywnym instalacjom uczestnicy pokazu otrzymają wyjątkową okazję, by zajrzeć do świata jakości McDonalds. W najbliższą niedzielę wystawa zawita do Kutna.

Po sukcesie ubiegłorocznej, pilotażowej trasy multimedialna ekspozycja McDonalds odwiedzi w tym roku aż 32 miasta Polski. Interaktywną prezentację będzie można zwiedzić w tę niedzielę w Kutnie przy Placu Wolności. Ekspozycja zainstalowana na platformie ciągniętej przez wielką amerykańską ciężarówkę obejmuje 3 części:

Panele 3D, dzięki którym będzie można wirtualnie dotknąć surowców, z których przygotowywane są produkty w McDonalds;
Kino 3D, w którym widzowie będą mogli obejrzeć uprawy warzyw dla McDonalds;
Gogle 3D, dzięki którym będzie można zajrzeć do kuchni restauracji McDonalds.

Innowacyjną ekspozycję McDonalds będzie można zwiedzić w godzinach 11.00-18.00 w najbliższą niedzielę. Wstęp na pokaz jest bezpłatny. Uczestnicy będą mieli okazję odbyć kilkunastominutową wycieczkę po wirtualnym świecie jakości. Na jej zakończenie sprawdzą swoją wiedzę na temat McDonalds w krótkim teście oraz otrzymają zaproszenie na poczęstunek do ustawionego obok mobilnego food trucka.

Wystawa będzie prezentowana co weekend przez najbliższych 5 miesięcy, do września. W sumie dotrze do 32 miast w całej Polsce. Najbliższe terminy trasy ekspozycji McDonalds:

6-7 czerwca, 11:00-18:00 Częstochowa, Plac Biegańskiego
13 czerwca, 11:00-18:00 Jaworzno, Rynek Główny
14 czerwca, 11:00-18:00 Gliwice, C.H. Europa

Ważnym elementem kampanii jest dedykowana strona internetowa w w w . t w o j e p y t a n i a d o . m c d o n a l d s . p l. Prezentowane na niej treści dostarczają informacji na temat dostawców produktów oraz ich jakości. Kluczowym elementem strony jest możliwość zadawania przez użytkowników pytań na wszelkie tematy dotyczące oferty produktowej firmy. Na specjalnie stworzonej pod stronie będzie można także na bieżąco śledzić trasę, jaką pokonują trucki McDonalds.

Pierwsza edycja kampanii Nasze produkty, Twoje pytania trwała od 20 września do 30 listopada 2014 r. W tym czasie McDonalds ze swoim pokazem zawitał do 12 polskich miast, a w interaktywnych prezentacjach wzięło udział łącznie ponad 12 tysięcy osób.

Mapa KutnoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Multimedialna ekspozycja McDonalds już w tę niedzielę w Kutnie!


Polecane, ciekawe strony z Kutna. Prowadzisz serwis o Kutnie lub zwiazany z Kutno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gazeta Lokalna Kutna i regionu !Zobacz stronę Aquapark Kutno  !Zobacz stronę TV KUTNO !Zobacz stronę Kutno !Zobacz stronę Ekutno portal informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kutno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kutna: Ozorków ogłoszenia - Łowicz darmowe ogłoszenia - Płock ogłoszenia bezpłatne - Koło ogłoszenia - Włocławek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kutno City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj