Grabków działka rolno - budowlana 36 100mkw

KONTAKT

Grabków - Dodane przez properhome.sopot (osoba prywatna) -

Grabków działka rolno - budowlana 36 100mkw

Pełna treść ogłoszenia Grabków działka rolno - budowlana 36 100mkw

Kilka informacji o miejscowości Grabków.
Grabków urokliwa wieś położona w województwie łódzkim, w powiecie kutnowski, w gminie Kutno. W najbliższym sąsiedztwie Grabkowa znajduje się min. miejscowość Leszczynek, miejsce odkryte już i docenione przez mieszkańców Kutna i okolic, jako miejsce idealne do osiedlenia się dla osób lubiących spokój, ciszę i obcowanie z przyrodą. Grabków, jako bezpośrednie sąsiedztwo Leszczynka, coraz większymi krokami podąża w jego ślady, przyciągając w swoje strony coraz większą liczbę mieszkańców.

Dlaczego warto inwestować w te tereny?
* Grabków, jako oaza spokoju.
Coraz więcej osób ucieka poza mury miasta, aby osiąść w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zgiełku, spalin i hałasu charakterystycznego dla praktycznie każdego większego miasta, dlatego też Grabków bez wątpienia stanowić może oazę spokoju dla osób tego potrzebujących.
* Sąsiedztwo Autostrady A-1.
Grabków, z racji powstałej autostrady A-1 przebiegającej w jego bliskim sąsiedztwie ( I zjazd w miejscowości Kotliska oddalony od Grabkowa o ok. 4 km.; II zjazd w miejscowości Sójki oddalony od Grabkowa o ok. 9km.) zyskał na atrakcyjności, zapewniając swoim obecnym i przyszłym mieszkańcom bardzo dobrą komunikację i swobodę w przemieszczaniu się.
* Sąsiedztwo Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (ŁSSE)
Grabków znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie (2 km) ŁSSE mieszczącej się w mocno uprzemysłowionej miejscowości Kutno (miasto liczące ok. 51 tys. mieszkańców).

Kutno to miasto, które:
Jest miastem bardzo wysoko uprzemysłowionym. Kluczowe gałęzie przemysłu i usług to: przemysł farmaceutyczny, przemysł maszynowy i metalowy, przemysł elektroniczny, centra magazynowe, budownictwo, produkcja opakowań, transport, tworzywa sztuczne, turystyka, przemysł spożywczy (na szczególną uwagę zasługuje posiadająca w Kutnie swoją siedzibę włoska firma Pini Polonia sp. Z o.o., która jest największą w Polsce i trzecią pod względem wielkości w Europie ubojnia trzody chlewnej)
Jest miastem posiadającym bardzo ważny węzeł komunikacji drogowej w centralnej Polsce. Przez Kutno przebiegają dwa duże szlaki komunikacyjne: droga krajowa nr 92 łącząca Miedzichowo pod Nowym Tomyślem z Łowiczem i dalej jako DK2 z Warszawą; oraz droga krajowa nr 60 łącząca Kutno z Płockiem i Ostrowią Mazowiecką, która stanowi korytarz tranzytowy dla TIR-ów z państw Nadbałtyckich do Niemiec.
Jest miastem posiadającym szeroko rozwiniętą sieć dróg wojewódzkich i powiatowych, łączących miasto z Łodzią i innymi pobliskimi miastami.
Jest miastem znanym również jako duży i ważny ośrodek kolejowy w Polsce.

Mapa GrabkówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Grabków działka rolno - budowlana 36 100mkw ,902 500 zł (do negocjacji)


Polecane, ciekawe strony z Kutna. Prowadzisz serwis o Kutnie lub zwiazany z Kutno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Kutno !Zobacz stronę TV KUTNO !Zobacz stronę Ekutno portal informacyjny !Zobacz stronę Gazeta Lokalna Kutna i regionu !Zobacz stronę Aquapark Kutno  !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kutno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kutna: Ozorków ogłoszenia - Łowicz darmowe ogłoszenia - Płock ogłoszenia bezpłatne - Koło ogłoszenia - Włocławek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kutno City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj